Obserwatorzy

piątek, 14 października 2011

Paris - uczta dla moich oczu

Trzy kolory: niebieski, biały, czewony.
Trois couleurs: bleu, blanc, rouge.
Paryż, miasto wspaniałych zabytków i sztuki. Sztukę można oglądać wszędzie nie tylko wchodząc do muzeum czy galerii, artyści pod gołym niebem prezentują swoją twórczość. Paryż gwarantuje sporo rozrywek oprócz sklepów, ekskluzywnych restauracji i przytulnych bistro ma w swojej ofercie spektakle kabaretowe jak Crazy Horse, Moulin Rouge czy Lido. Już w listopadzie, po raz pierwszy w Polsce, będzie można obejrzeć wspaniałe widowisko jednego ze znanych kabaretów. CRAZY HORSE "Forever Crazy" już w Warszawie w dniach 19 i 20 listopada 2011r. oraz 15 listopada w Łodzi.

Paryż to także dyktator światowej mody. Wystawy sklepowe słynnych projektantów mody Haute couture takich jak Chanel, Prada, Louis Vuitton, Jean-Paul Gaultier i wielu innych przyciągają jak magnez. Jednak by dostać się do salonu np. Louis Vuitton trzeba sporo odczekać w kolejce przed sklepem. W środku bowiem ma być komfortowo i przestrzennie, by klient mógł poczuć luksus kupowanej marki ma dodatkowo przydzielaną osobistą ekspedientkę.

Tutaj moda żyje jak sztuka, na ulicach obserwuję się szyk i elegancję, luksus w drobnych detalach... pozostaję pod ogromnym wrażeniem paryżanek za ich wyczucie piękna i zaskakująco dobry gust.

3 komentarze:

 1. Uwielbiam Paryż
  Aż chce się wsiąść w samochód i jechać do Paryża

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. mam same mile wspomnienia związane z tym miastem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały post. W sam raz dla mnie. Bardzo Ci dziękuję.

  OdpowiedzUsuń